Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Nepal

Nepal satılık emlak

Nepal, başkenti Katmandu olan demokratik bir Güney Asya cumhuriyeti. Çin ile kuzeye, Hindistan ile güneye sınırlıdır ve kara ile çevrili bir devlettir.

Hiç gayrimenkul patlaması beklemeyeceğiniz bir yer Nepal'dir. Ancak, geçtiğimiz yıl inşa edilen Nepal'de satılık yeni mülkler, bir önceki yıla göre% 300'ün üzerinde artmış ve arazi fiyatları% 300 oranında artmıştır.

Nepal, bir sonraki bariz mülk noktası olmayabilir, ancak Hindistan ve Çin arasındaki dağlık ülke küçük bir emlak patlaması yaşarken, zengin Nepalli emlak yatırımcıları paraları için güvenli bir sığınak arıyorlar.

Huzursuzluk Nepal'de satılık mülkle ilgilenen yabancı yatırımcıları caydırabilse de, istikrarsız alanlarda yaşayanlar sermayeye taşındıklarından ve Nepal'de satılık mülk satın almak ve paralarını koymak isteyen varlıklı yatırımcılar Katmandu'da ters etki yapıyor emlak piyasasında.

Toprak, esas olarak Maoistler ve ordu arasındaki on yıl süren iç savaş nedeniyle, insanlar sermayenin göreceli güvenliğini kalabalıklaştırdığı için değerli bir meta haline geldi.

Akı, dünyanın değerlerini şehre itti. Yeni gökdelenler ve apartman kompleksleri için teklif sayısı artmaya devam ediyor.

Planlama bakanlığına göre, şu anda başkentte 250'den fazla gökdelen inşa ediliyor. Ancak Katmandu birçok daire boş çünkü sahipleri Nepal Satılık emlak satın ilgilenen kiracı bulamıyorum.

  •  
    Nepal'e taşınıyorum. Yurtdışına çık ve Nepal'de yaşa

        "Anne ve anavatan Cennet Krallığı'ndan daha değerlidir". Bu, Asya kıtasına ait, dünyanın en ünlü uluslarından birini en iyi temsil eden tabirdir. Ganj ovası ve Himalaya dağları arasında ve hepsinden önemlisi, dünyanın en güzel manzaralarından bazıları açısından bir mirasa sahip olan Nepal, ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 2861

Satilik Villa, Nepal, Kathmandu, Kathmandu, villas center

1,343,318.40TRY
Satilik
Villa

200 m²
Katmandu, merkezi çok güzel ve eksiksiz 3 oda satılık ev-villa.
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB